Josef Jíra
Park Štěchovice
Id: 241601
akvarel/papír, rozměr viditelný 31,5 x 43,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1967x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
22 000 Kč