Josef Jíra
Píseň Písní
Id: 308312
litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 22 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3713x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
9 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 51