Josef Jíra
Píseň písní
Id: 320902
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 55 x 37,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3082x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
35 000 Kč
Příhozy: 58