Josef Jíra
Pocta Karlu Theissigovi
Id: 511805
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 21 x 15 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 680x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 944 Kč