Čas na serveru 11:31:55

Josef Jíra
Pocta Karlu Theissigovi

Id: 511805

Pocta Karlu Theissigovi

  •  / Pocta Karlu Theissigovi / Josef Jíra

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 21 x 15 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 680x

Vyvolávací cena:

4 944