Josef Jíra
Pod Černou Studnicí
Id: 325702
olej/karton, rozměr 27,5 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, volné v rámu
zobrazeno: 3102x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
86 000 Kč