Josef Jíra
Pod Pantheonem
Id: 382402
olej/plátno, rozměr 45 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorský popis na zadní straně, autorsky olištováno
zobrazeno: 4125x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
215 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 78