Josef Jíra
Pod Suchou skálou
Id: 197105
olej/plátno, rozměr 25 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, na zadní straně popsáno
zobrazeno: 5067x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
67 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 50