Josef Jíra
Podzimní ke Krkonošům
Id: 311302
olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, autorsky popsáno na zadní straně
zobrazeno: 18084x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
105 000 Kč
Účastníci: 32
Příhozy: 72