Josef Jíra
Pohřeb pana Trnky
Id: 362601
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, přiloženo písemné uměleckohistorické posouzení PhDr. R. Michalové, PhD.
zobrazeno: 2509x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
220 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 77