Josef Jíra
Pozdimní - Kozákovský
Id: 226301
olej/plátno, rozměr 37 x 48 cm, značeno vlevo dole, autorsky popsáno na zadní straně rámu, oděrky na rámu, volnější plátno, původní stav
zobrazeno: 4160x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
94 001 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 72