Josef Jíra
Praha
Id: 362303
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně vlastnoruční popis, paspartoáno, zaskleno, lehce poškozený rám.po
zobrazeno: 2145x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
30 000 Kč