Čas na serveru 01:59:49

Josef Jíra
Pražský motiv

Id: 501501

Pražský motiv

  •  / Pražský motiv / Josef Jíra

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 35 x 44 cm, značeno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 711x

Vyvolávací cena:
7 500

11 000