Josef Jíra
Předjaří v Podzámčí (Sněženky)
Id: 144804
olej/plátno, rozměr 45 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, autorsky olištováno, popsáno na zadní straně
zobrazeno: 4363x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
130 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 87