Josef Jíra
Přístav
Id: 354404
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 45 x 53 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1766x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
21 300 Kč