Josef Jíra
Přístav
Id: 123107
kombinovaná technika/tempera/olej/lepenka, rozměr ve výřezu 32 x 44 cm, signováno vpravo dole, datováno, věnování, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 5821x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
34 000 Kč