Josef Jíra
Procházka na Petříně
Id: 14501
olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 2001, obraz i rám v původním dobrém stavu
zobrazeno: 6901x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
74 000 Kč
Příhozy: 54