Josef Jíra
První bělásek
Id: 472401
olej/plátno, rozměr 65 x 81 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, v minulosti odborně restaurováno
zobrazeno: 6999x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
435 000 Kč
Příhozy: 128