Josef Jíra
Pstruzi
Id: 189701
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 39 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, zašpiněná pasparta, oděrky na rámu
zobrazeno: 3715x
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
70 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 80