Josef Jíra
Pstruzi
Id: 86010
olej/papír, rozměr ve výřezu 39 x 49 cm, signováno a datováno vpravo dole, zašpiněná pasparta, oděkry na rámu, původní stav, PO
zobrazeno: 3730x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
92 000 Kč
Příhozy: 82