Josef Jíra
Pstruzi z Jizery
Id: 430801
olej/sololit, rozměr 47 x 53 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, na zadní straně původní prodejní štítek z Díla
zobrazeno: 4995x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
300 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 86