Josef Jíra
Requiem II.
Id: 1579
litografie/papír, č. 6/7, velikost tisku 42,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, volně loženo, původní stav
zobrazeno: 2617x
Vyvolávací cena:
1 700 Kč
9 500 Kč