Josef Jíra
Růže pro krejčovskou pannu
Id: 26103
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 97-9, autorsky olištováno, původní stav
zobrazeno: 8671x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
145 000 Kč
Příhozy: 95