Josef Jíra
Růže pro servírku
Id: 403302
kombinovaná technika, olej/tempera/karton, rozměr 41 x 52 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 5851x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
230 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 125