Josef Jíra
Saida (Libanon)
Id: 353001
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 42,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně popsáno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1446x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
29 400 Kč
Účastníci: 18