Čas na serveru 14:23:09

Josef Jíra
Silnice - oboustranný obraz

Id: 521402

Silnice - oboustranný obraz

  •  / Silnice - oboustranný obraz / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 45 x 58 cm, značeno vpravo dole, olištováno, získáno z rodiny autora

zobrazeno: 1511x

Vyvolávací cena:
12 500

121 600

Příhozy: 90