Josef Jíra
Silnice - oboustranný obraz
Id: 521402
olej/plátno, rozměr 45 x 58 cm, značeno vpravo dole, olištováno, získáno z rodiny autora
zobrazeno: 1541x
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
121 600 Kč
Příhozy: 90