Josef Jíra
Šípkový keř
Id: 332001
olej/plátno, rozměr 59 x 39 cm, značeno a datováno uprostřed dole, popis též na zadní straně, poškozený rám
zobrazeno: 3692x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
210 000 Kč
Příhozy: 71