Josef Jíra
Slavnost jezdců apokalypsy
Id: 434303
kolorovaná suchá jehla/běloba/papír, rozměr ve výřezu 17 x 12 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 16562x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 200 Kč