Josef Jíra
Sněženky
Id: 277103
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
zobrazeno: 12591x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
195 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 81