Josef Jíra
Svěcení květin
Id: 459501
olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky olištováno, na zadní straně potvrzení pravosti autorovou manželkou
zobrazeno: 6915x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
176 000 Kč
Příhozy: 55