Čas na serveru 16:37:14

Josef Jíra
Tanečnice

Id: 521606

Tanečnice

  •  / Tanečnice / Josef Jíra
  •  / Tanečnice / Josef Jíra
  •  / Tanečnice / Josef Jíra

akvarel/papír, rozměr 30 x 44 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, vznik 50. léta 20. stol., konzultováno a pravost potvrzena Ivanou Jírovou

zobrazeno: 391x

Vyvolávací cena:

12 000