Josef Jíra
Tanečnice
Id: 521606
akvarel/papír, rozměr 30 x 44 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, vznik 50. léta 20. stol., konzultováno a pravost potvrzena Ivanou Jírovou
zobrazeno: 406x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
12 000 Kč