Josef Jíra
Třešňový květ
Id: 67401
olej/plátno, rozměr 30 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, autorsky olištováno, původní stav
zobrazeno: 13448x
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
93 000 Kč
Příhozy: 91