Josef Jíra
Třešňový květ
Id: 86007
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno 82, autorsky popsáno na zadní straně, olištováno, původní stav, PO
zobrazeno: 4917x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
244 900 Kč
Příhozy: 126