Josef Jíra
U Seiny
Id: 242502
olej/plátno, rozměr 44 x 54 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, poškozený rám, přiložen odborný posudek Mgr. Alexandra Kemény
zobrazeno: 4961x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
58 665 Kč
Účastníci: 25
Příhozy: 54