Josef Jíra
Ukřižovaný
Id: 304402
olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, na zadní straně popis a datace, v minulosti restaurováno
zobrazeno: 13874x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
219 000 Kč