Josef Jíra
Ulice
Id: 25501
akvarel/papír, rozměr 40 x 48 cm, signováno vlevo dole, věnování Radovanu Lukavskému k vánocům 1966, datováno 1966, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2645x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 500 Kč