Josef Jíra
V parku
Id: 438801
oboustranná kresba, akvarel/papír, rozměr 29,5 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1709x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 500 Kč