Josef Jíra
Váhy
Id: 163915
suchá jehla/papír, rozměr tisku 20,5 x 13 cm, signováno vpravo dole, datováno, číslování vlevo dole, paspartováno, zaskleno, na zadní straně autorů popis a věnování, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala
zobrazeno: 2090x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč