Josef Jíra
Večer na Štvanici
Id: 156202
akvarel/papír, rozměr malby 32,5 x 45 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, vloženo v paspartě, nerámováno
zobrazeno: 2545x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
36 315 Kč
Příhozy: 54