Josef Jíra
Velikonoce
Id: 78522
olej/plátno, rozměr 30 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 79, autorsky olištováno, zcela původní stav, PO
zobrazeno: 5795x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
67 600 Kč
Příhozy: 81