Josef Jíra
Věštění
Id: 214004
kombinovaná technika/malba/koláž/papír, rozměr ve výřezu 58 x 42 cm, značeno, datováno, popsáno s věnováním vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 8294x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
105 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 107