Josef Jíra
Větvičky barborek
Id: 190427
olej/plátno, rozměr 35 x 40 cm, signováno vpravo dole s datací 02, popsáno na zadní straně, poškozené autorské olištování
zobrazeno: 2484x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
65 000 Kč
Příhozy: 54