Josef Jíra
Vítkov
Id: 230501
olej/plátno, rozměr 85 x 100 cm, značeno vpravo dole s datací 1962, oboustranný obraz, původní poškozený rám
zobrazeno: 8681x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
140 000 Kč
Příhozy: 77