Josef Jíra
Vjezd do Jeruzaléma
Id: 202234
litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 24 cm, značeno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, po
zobrazeno: 4125x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
14 500 Kč