Josef Jíra
Vjezd do Jeruzaléma
Id: 230802
litografie/papír, rozměr listu 41 x 32 cm, značeno, popsáno a číslováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, volně loženo
zobrazeno: 2060x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
12 000 Kč
Příhozy: 50