Josef Jíra
Vjezd do Jeruzaléma
Id: 267503
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 26 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1679x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
16 000 Kč
Příhozy: 58