Josef Jíra
Vzpomínka na Paříž
Id: 242501
olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, novodobě rámováno, přiložen odborný posudek Mgr. Alexandra Kemény
zobrazeno: 6198x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
145 888 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 107