Josef Jíra
Z cyklu Oči
Id: 90002
olej/plátno, rozměr 65 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 70-77, autorsky olištováno, na zadní straně popsáno, vše ve zcela původním dobrém stavu, PO
zobrazeno: 6264x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
175 000 Kč