Josef Jíra
Z Paříže
Id: 272805
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3978x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
65 000 Kč
Příhozy: 84