Josef Jíra
Z Paříže
Id: 312102
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 58,5 x 40,5 cm, značeno vlevo dole s věnováním, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 3434x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
31 000 Kč
Účastníci: 24