Josef Jíra
Záchytka Apolinář
Id: 431701
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 38 x 44 cm, značeno, popsáno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3535x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
28 000 Kč
Účastníci: 19